Strony internetowe

Tworzymy profesjonalne strony www

Doświadczenie

Posiadamy 16-letnie doświadczenie w tworzeniu stron internetowych w oparciu o różne technologie.

Bądź wyżej niż inni

Zyskaj wysokie pozycje w wyszukiwarce Google i dotrzyj do klientów dzięki odpowiedniej analizie i wdrożeniu.

Profesjonalne doradztwo

Oferujemy doradztwo w doborze odpowiednich rozwiązań i wykorzystania potencjału dotarcia do klientów.

Strony internetowe

Tworzymy profesjonalne strony www

Doświadczenie

Posiadamy 16-letnie doświadczenie w tworzeniu stron internetowych w oparciu o różne technologie.

Bądź wyżej niż inni

Zyskaj wysokie pozycje w wyszukiwarce Google i dotrzyj do klientów dzięki odpowiedniej analizie i wdrożeniu.

Profesjonalne doradztwo

Oferujemy doradztwo w doborze odpowiednich rozwiązań i wykorzystania potencjału dotarcia do klientów.

Profesjonalne strony www

Strona internetowa która jest widoczna w wyszukiwarce

Jesteśmy praktykami oraz specjalistami z zakresu SEO / SEM, wiedza ta, pozwala na dokładną analizę branży naszych klientów, dobór odpowiednich słów kluczowych umożliwiając stworzenie optymalnego układu strony, semantyki podstron aby strona internetowa generowała jak najwięcej wejść z wyników wyszukiwania. Creative SEO projektuje i tworzy użyteczne strony www w różnych technologiach webowych, oparte na indywidualnych projektach graficznych dostosowanych do tematyki i działalności klienta. Nasze projekty wykonujemy dla firm, instytucji publicznych oraz klientów indywidualnych.

Strona internetowa

Strona internetowa (ang. web page) również określana jako strona www – jest dokumentem HTML umieszczanym na serwerze oraz udostępnianym w internecie pod wybraną nazwą domeny (adresem www). Strona internetowa po stronie użytkownika (tzw. Hosta) otwierana jest za pomocą przeglądarki internetowej, tłumaczącej kod HTML na postać wizualną. Strona www jest dokumentem który tworzy się za pomocą HTML5, CSS3, JavaScript i innych języków programowania.

Dlaczego strony internetowe?

Posiadanie strony internetowej to podstawowy niezbędny element budujący wizerunek Twojej firmy w internecie. Strona www ma za zadanie dostarczanie potencjalnym klientom niezbędnych informacji na temat profilu działalności firmy oraz informacji na temat świadczonych usług.

Strony www

Przykładowe realizacje stron

Projektowanie stron internetowych z systemem CMS

Tworznie stron internetowych Opole - strony CMS z systemem zarzadząnia treścią Wordpress

Korzyści strony www z systemem CMS

Strony oparte o system CMS zalecane są dla klientów którzy we własnym zakresie chcą zarządzać zawartością treści na stronie. Każdy system CMS posiada panel administracyjny z którego użytkownik zarządza stroną. Są to możliwości takie jak edycja treści, dodawanie galerii zdjęć, dodawanie formularza kontaktowego itp. Do edycji strony z wykorzystaniem systemu CMS nie jest wymagana znajomość języka programowania i HTML. Projektowane przez nas strony internetowe z systemem zarządzania treścią posiadają bardzo prosty i intuicyjny edytor umożliwiający dowolne zarządzanie układem strony oraz jej zawartością oszczędzając tym samym Państwa czas.

Strony internetowe WordPress

Tworzenie stron internetowych dla naszych klientów opieramy w głównej mierze o bardzo popularny system CMS – WordPress. System CMS WordPress charakteryzuje się wieloma zaletami. Pierwszą z nich jest wspomniany wcześniej bardzo intuicyjny interfejs umożliwiający łatwe i szybkie zarządzanie stroną. Kolejnym argumentem przemawiającym za tym systemem jest możliwość zaawansowanej optymalizacji strony pod kątem algorytmów wyszukiwarek internetowych – jest podstawa do budowania wysokich i stabilnych pozycji w Google. Istotną kwestią są również nieustanne aktualizacje systemu, które w znaczący sposób poprawiają bezpieczeństwo.

Strony responsywne

Responsywne strony internetowe

Responsywna strona umożliwia prawidłowe wyświetlanie zawartości strony internetowej na różnego rodzaju urządzeniach mobilnych o różnych rozdzielczościach. Są to urządzenia takie jak smartfony, tablety oraz tradycyjne laptopy i komputery stacjonarne. Strona responsywna dostosowuje się do ekranu urządzenia na którym jest wyświetlana. Dostosowanie polega na zmianie sposobu wyświetlania nawigacji, obrazków, wielkości czcionek, kolorystyki tak aby korzystanie ze strony było łatwe i przyjemne dla użytkownika odwiedzającego naszą stronę w internecie.

Strony RWD

Główną ideą stron responsywnych (RWD) jest czytelność i funkcjonalność strony. Projektując stronę responsywną, można decydować jakie treści mają być widoczne lub ukryte na konkretnym urządzeniu docelowym (w zależności od rozdzielczości). Pozwala to np. na ograniczenie wyświetlania elementów graficznych na urządzeniach z najmniejszą rozdzielczością. Powstanie technologii responsywnej jest odpowiedzią na rosnącą ilość urządzeń przenośnych na rynku, a tym samym coraz większą liczbą użytkowników, którzy przeglądają strony w Internecie za pośrednictwem urządzeń mobilnych.

Strony responsywne - projektowanie stron internetowych RWD

Tworzenie stron www pod nadzorem specjalistów SEO

Strony internetowe optymalizowane pod Google

Aby strona internetowa spełniła swoją funkcję, niezbędne jest dotarcie do potencjalnych odbiorców. Szczególną uwagę należy zwrócić na ruch z naturalnych wyników organicznych, w szczególności wyszukiwarki Google. Projektowane przez nas strony internetowe tworzone są pod nadzorem specjalistów SEO dbających o odpowiednią optymalizację strony www w zakresie doboru technologii oraz doboru słów kluczowych na podstawie których tworzona jest odpowiednia struktura nawigacji i podstron. Dużą rolę odgrywa również szybkość ładowania strony, dlatego Specjaliści SEO kładą także duży nacisk na optymalizację strony pod urządzenia mobilne – dobierając odpowiedni serwer, optymalizując obrazy i kod strony.

Oszczędzasz na kosztach reklamy i promocji

Odpowiednio stworzona strona i jej optymalizacja ma istotny wpływ na pozycjonowanie, Google ADS oraz inne formy reklamy i promocji w internecie.

Poprawa szybkosci ładowania strony www