Kampanie Google Ads (AdWords)

Profesjonalne kampanie Google Ads

Doświadczenie

Posiadamy 16-letnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google Ads. Postaw na sprawdzoną agencję.

Optymalizacja kampanii

Optymalizujemy kampanie Google Ads, aby efektywnie wykorzystać budżet na kampanie reklamowe.

Profesjonalna strategia kampanii

Przygotujemy profesjonalną strategię kampanii Google Ads w oparciu o przeprowadzoną analizę.

Kampanie Google Ads (AdWords)

Profesjonalne kampanie Google Ads

Doświadczenie

Posiadamy 16-letnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google Ads. Postaw na sprawdzoną agencję.

Optymalizacja kampanii

Optymalizujemy kampanie Google Ads, aby efektywnie wykorzystać budżet na kampanie reklamowe.

Profesjonalna strategia kampanii

Przygotujemy profesjonalną strategię kampanii Google Ads w oparciu o przeprowadzoną analizę.

Kampanie Google Ads

Efektywne kampanie Google Ads

Posiadamy 16-letnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google Ads. Nasza szeroka oferta skierowana jest dla właścicieli stron, sklepów internetowych oraz aplikacji. Współpracujemy z firmami usługowymi, handlowymi, szkoleniowymi. Współpracę z Klientem rozpoczynamy od szczegółowej analizy branży i konkurencji. Na podstawie przeprowadzonej analizy opracowujemy profesjonalną strategię kampanii Google Ads. W trakcie współpracy optymalizujemy kampanie, w celu optymalizacji budżetu i poprawy efektywności kampanii. Prowadzimy kampanie na rynku polskim i rynkach zagranicznych. Zapraszamy do współpracy.

Reklama w Google Ads

Reklama w Google Ads pozwala na dotarcie do milionów użytkowników na całym świecie. System reklamowy Google Ads to potężne narzędzie marketingowe, które posiada szerokie możliwości konfiguracyjne pozwalające na dotarcie do określonej grupy odbiorców. Reklama w Google Ads to idealne rozwiązanie marketingowe wspierające takie usługi jak pozycjonowanie, kampanie Facebook Ads i inne działania promocyjne. Główną zaletą systemu reklamowego Google Ads to przede wszystkim możliwość szybkiego wdrożenia kampanii i dotarcie do nowych klientów w krótkim czasie. System Google Ads umożliwia nam także pełną kontrolę nad budżetem – deklarujemy dzienny budżet i szczegółowy harmonogram wyświetlania reklam. System Ads posiada także kilka modeli rozliczeniowych. Naszym zadaniem jest opracowanie skutecznej strategii i optymalizacja kampanii pod kątem zwrotu z inwestycji. Oferujemy reklamy w Google Ads w formie reklam tekstowych (linki sponsorowane), reklam banerowych (displayowych), reklam produktowych (Google Shopping), reklamy w YouTube i Gmail.

Reklamy AdWords

Reklamy Google Ads – możliwości

Wdrożymy optymalne kampanie, dopasowane do Twoich potrzeb

Reklamy tekstowe w Google Ads

Najpopularniejszą formą reklamy w systemie Google Ads są reklamy tekstowe w sieci wyszukiwania, tzw. linki sponsorowane. Wyświetlanie reklam tekstowych zależne jest od zadeklarowanych w kampanii słowach kluczowych. Reklamy w sieci wyszukiwania wyświetlane są nad i pod wynikami organicznymi (naturalnymi) w Google. Głównym parametrem odpowiedzialnym za wyświetlanie reklam są wspomniane już słowa kluczowe, jednak kierowanie reklam możemy ograniczyć także poprzez takie parametry jak lokalizację, harmonogram, budżet dzienny, stawka za kliknięcie (w zależności od strategii ustalania stawek), języki, wiek, płeć, urządzenia, itp.

Specjalizujemy się w budowaniu i prowadzeniu skutecznych kampanii w sieci wyszukiwania. W zależności od potrzeb Klienta, oferujemy w ramach opieki tworzenie profesjonalnych tekstów reklamowych. Naszym celem jest zwrot z inwestycji poprzez ciągłą optymalizację prowadzonych kampanii.

Reklamy produktowe Google Ads

Kampanie produktowe w ramach systemu Google AdWords dedykowane są dla sklepów internetowych. Reklamy produktowe mogą być wyświetlane w obrębie sieci wyszukiwania i w sekcji Zakupy Google. Wyświetlenie reklamy produktowej w ramach sieci wyszukiwania wpływa znacząco na wzrost współczynnika CTR (większa powierzchnia reklamy). Reklama produktowa wyświetla zdjęcie produktu, nazwę, cenę, koszt dostawy. Kliknięcie reklamy kieruje do sklepu świadomego użytkownika, co zwiększa szansę na wzrost ilości zamówień. Dzięki reklamom produktowym możemy docierać do wartościowej grupy odbiorców poprzez precyzyjną prezentację produktów poszukiwanych przez użytkowników. Reklama produktowa Google Ads umożliwia przyciągnięcie uwagi poprzez prezentację promocji, ocen i innych wartościowych elementów mogących wpłynąć na decyzję zakupową. Uruchomienie kampanii produktowych wymaga skonfigurowanie konta Merchant Center, które odpowiada z przesyłanie i synchronizację danych o produktach w sklepie.

Reklamy w sieci reklamowej Google

Sieć reklamowa Google Ads to potężne narzędzie umożliwiające dotarcie do klienta za pośrednictwem portali i stron internetowych. W sieci reklamowej możemy prowadzić kampanie tekstowe i banerowe. Sieć reklamowa posiada szerokie możliwości jeśli chodzi o kierowanie reklam do określonej grupy odbiorców. Przykładem może być kierowanie reklam na strony bezpośrednio powiązane z zadeklarowanymi w kampanii słowami kluczowymi. Reklamy banerowe możemy również kierować na konkretne portale docelowe, np. portal miejski, strona tematyczna, itp. Możemy ustawić również kierowanie na określone tematy i zainteresowania. Podobnie jak w sieci wyszukiwania można ograniczyć wyświetlanie reklam dla określonej grupy wiekowej i płci. Sieć reklamowa pozwala także na kierowanie reklam remarketingowych, czyli reklam skierowanych do użytkowników, którzy odwiedzili już stronę klienta. W ramach naszej usługi oferujemy profesjonalne stworzenie kampanii (przygotowanie strategii, opracowanie kreacji graficznych) i opiekę. Prowadzimy także analitykę zachowań użytkownika w celu poprawienia współczynnika konwersji.

Reklamy YouTube w Google Ads

System Google Ads umożliwia dotarcie do szerokiego grona użytkowników youtube.com, który posiada ponad miliard aktywnych użytkowników na całym świecie. W obrębie YouTube możemy zaimplementować trzy podstawowe formaty reklamowe: TrueView In-Stream, TrueView Discovery oraz Reklamy w przerywniku. Reklamy typu In-Stream pozwalają na wyświetlanie reklam przed, w trakcie i po obejrzeniu właściwego filmu. Reklamę można pominąć po minimum 5 sekundach, a płatność pobierana jest dopiero za wyświetlenie filmu przez 30 sekund. Reklamy TrueView Discovery wyświetlane są w wynikach wyszukiwania obok filmów powiązanych tematycznie. Płatność za reklamę typu Discovery pobierana jest po kliknięciu w reklamę. Inwestycja w kampanie YouTube to idealne narzędzie do promowania marki / produktu za pośrednictwem reklamy video.

Reklamy sponsorowane na Gmailu

Reklamy Gmail umożliwiają dotarcie do klienta za pośrednictem interfejsu poczty elektronicznej Gmail. Reklama formę tradycyjnej wiadomości email – jest oznaczona etykietą reklama. W reklamie można zamieścić format graficzny, tekstowy, video. Można również zaimplementować formularz. Płatność za reklamę jest pobierana w momencie rozwinięcia reklamy. Zaletą reklam Gmail jest komptatybilność z urządzeniami mobilnymi. Kierowanie reklam odbywa się w podobny sposób jak w sieci reklamowej. Możemy kierować reklamy na podstawie słów kluczowych, tematów i zainteresowań użytkowników – pozwala nam to na precyzyjne dotarcie do potencjalnego użytkownika / klienta za pomocą poczty Gmail.

i wiele więcej możliwości…

Cele reklamowe kampanii Google Ads

 • Potencjalni klienci
 • Sieć wyszukiwania
 • Sieć reklamowa
 • Kampania wideo
 • Sprzedaż
 • Kampania produktowa
 • Sieć wyszukiwania
 • Sieć reklamowa
 • Świadomość i zasięg marki
 • Sieć reklamowa
 • Kampania wideo
 • Kampania wideo
 • Promowanie aplikacji
 • Kampania promująca aplikację
 • Sieć reklamowa
 • Kampania wideo