www.oleofarm24.pl
www.dvitum.pl
lenvitol.pl
lissy.pl
klinikaciala.pl
0
lat doświadczenia
ponad
0
zadowolonych klientów
elgracool.pl
pompy-tech.pl

Strony internetowe Wieluń - projektowanie, optymalizacja, pozycjonowanie

Agencja Creative SEO / SEM oferuje profesjonalne usługi w zakresie projektowania, optymalizacji oraz pozycjonowanie stron internetowych. Dzięki naszej wiedzy i znajomości najnowszych algorytmów wyszukiwarek oferujemy najwyższą jakość świadczonych usług. Nasz zespół nie tylko pozycjonuje, ale również projektuje strony, sklepy, portale internetowe, itp. Warto zaznaczyć, że obsługujemy klientów na terenie całej Polski, jednak posiadamy także zadowolonych klientów z miasta Wieluń. Niewątpliwym atutem naszej firmy jest 14 lat doświadczenia w zakresie tworzenia i pozycjonowania stron internetowych oraz pozostałych usług związanych z reklamą internetową. Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz biznesowymi.

0
LAT
doświadczenia
Kampanie social media

Kampanie Social Media

Szkolenia SEO / SEM / AdWords

Szkolenia SEO / AdWords

Projektowanie, tworzenie stron internetowych Wieluń

Strony CMS z systemem zarzadząnia treścią Wordpress

Strona internetowa

W dzisiejszych czasach strona internetowa jest bardzo ważnym narzędziem, dzięki któremu można promować własną działalność lub przekazywać różne informacje szerszej publiczności. Nic więc dziwnego, że coraz szersze grono firm i osób prywatnych decyduje się na budowę własnej strony internetowej. Własna witryna to podstawa tworzenia i budowania wiarygodnego wizerunku swojej marki w internecie. Strona www w połączeniu z innymi narzędziami z zakresu marketingu internetowego pozwoli na pozyskanie wielu klientów zainteresowanych usługami danej firmy w Wieluniu, czy też w pobliskich miejscowościach. Strona internetowa to pierwszy krok do osiągnięcia sukcesu w internecie.

Responsywne strony www

W ofercie naszej firmy można znaleźć nowoczesne i bardzo skuteczne responsywne strony internetowe. Są to witryny w formie wizytówek lub rozbudowane portale i sklepy internetowe. Oferowane przez nas strony responsywne są wykonywane przy wykorzystaniu innowacyjnych technologii i posiadają system CMS – do samodzielnego zarządzania treścią. Dzięki temu każda wykonana przez nas strona responsywna będzie wyświetlać się w prawidłowy sposób na urządzeniach mobilnych o różnej rozdzielczości ekranu. Oferujemy również skuteczną optymalizację takich witryn. Dzięki temu można bardzo łatwo i skutecznie dotrzeć do użytkowników lub klientów poszukujących usług również na urządzeniach mobilnych w mieście Wieluń.

Optymalizacja stron internetowych Wieluń

Optymalizacja strony

Optymalizacja strony internetowej to usługa skierowana dla klientów posiadających aktywną stronę internetową. Optymalizacja strony to pierwszy etap który należy wykonać przed rozpoczęciem procesu pozycjonowania oraz kampanii reklamowych. Odpowiednio dobrane słowa kluczowe pozwalają na wygenerowanie wartościowego ruchu jak również wpływają na poprawienie wyniku jakości strony docelowej. Optymalizacja strony ma na celu poprawienie błędów w strukturze kodu strony, semantyki, czasu ładowania.

Skuteczna optymalizacja stron

Skuteczna optymalizacja stron internetowych oferowana przez naszą firmę przekłada się na ich lepszą ocenę w algorytmach wyszukiwarek, a to przekłada się na większą liczbę klientów – w połączeniu z odpowiednią strategią SEO. Optymalizacja strony jest podstawą skutecznego procesu pozycjonowania i profesjonalnych kampanii reklamowych. Jest to kompleksowa usługa obejmująca wiele elementów, takich jak optymalizacja kodu strony czy też poprawa wewnętrznego linkowania. Nasza oferta obejmuje również usługę, taką jak optymalizacja sklepów internetowych. Pomaga ona w pozyskaniu wielu nowych klientów, ponieważ strony i sklepy będą przyjazne nie tylko dla wyszukiwarek, ale również dla użytkowników. Dzięki nam przeprowadzona zostanie skuteczna optymalizacja szybkości ładowania serwisów, poprawa semantyki, oraz odpowiedni dobór słów kluczowych, itp.

Optymalizacja stron - SEO

Pozycjonowanie stron internetowych Wieluń

Rozpoczęcie procesu pozycjonowaniaStabilne efekty pozycjonowania

Efekty pozycjonowania, w momencie rozpoczęcia współpracy oraz po 6 miesiącach pozycjonowania branży meblowej.

Pozycjonowanie strony

Jedną z podstawowych usług umożliwiających poprawę widoczności strony w sieci jest pozycjonowanie. Proces ten jest bardzo złożony i długofalowy, a jego celem jest zapewnienie stronie jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania po wpisaniu odpowiedniej frazy kluczowej. W związku z tym pozycjonowanie stron internetowych jest nakierowane na konkretne słowa kluczowe. Dla wielu firm pozycjonowanie stron jest jednym z podstawowych elementów reklamy i strategii marketingowej. Kolejną zaletą takiego rozwiązania jest docieranie do odbiorców, którzy są zainteresowani konkretnym produktem, usługą i tematyką strony.

Pozycjonowanie - jakość i stabilne efekty

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w branży SEO, wobec czego jesteśmy w stanie przygotować odpowiednią strategię SEO opartą o wysokiej jakości link building. W naszych działaniach stawiamy na wysoką jakość, co przekłada się na stabilne efekty. Bardzo ważnym atutem naszej oferty jest brak limitu słów kluczowych na które pozycjonujemy stronę. Dzięki temu sklepy internetowe klientów z Wielunia mogą być z powiedzeniem pozycjonowane na wiele fraz kluczowych, umożliwiając dotarcie do szerszego grona klientów. Stawiamy na partnerską współpracę, dlatego oferujemy naszym klientom umowę na czas nieokreślony.

Widoczność strony w wynikach wyszukiwania

Pozycjonowanie szerokie klienta z branży meblowej. Osiągnięty efekt to 600 fraz w top 10 oraz 201 fraz w top 3. Całość efektu przekłada się na sprzedaż.

Kampanie Adwords (linki sponsorowane) Wieluń

Kampanie AdWords pozwalają na emisję reklam internetowych w sieci wyszukiwania Google oraz w sieci stron partnerskich. W naszej ofercie znajdują się nie tylko linki sponsorowane Adwords, ale również kampanie reklamowe obejmujące emisję reklam użytkownikom serwisu filmowego YouTube oraz poczty internetowej Gmail. Kampanie Google bardzo skutecznie wpływają na reklamę strony w sieci i zapewniają szybkie efekty. Zapewniamy właściwą konfigurację oraz optymalizację reklam Adwords. Dzięki temu zapewniają najlepszą skuteczność oraz efektywne zarządzanie słowami kluczowymi, a także budżetem na tego typu reklamę.

Sieć wyszukiwania AdWords

Sieć wyszukiwania - linki sponsorowane AdWords

Sieć wyszukiwania AdWords oferuje bardzo skuteczną formę reklamy. Dzięki niej można wyświetlać reklamy w wyszukiwarce Google dla wybranych słów kluczowych. Przekłada się to bardzo pozytywnie na oglądalność reklamowanej strony.

Sieć reklamowa AdWords

Sieć reklamowa AdWords - reklamy graficzne na portalach

Sieć reklamowa AdWords jest dostępna dla reklam umieszczanych jako teksty, grafika lub materiały filmowe. Sieć ta jest rozbudowana i dzięki temu reklamy są wyświetlane na setkach tysięcy blogów, stron, w aplikacjach, na portalach czy też filmach.

Kampanie produktowe Adwords

Kampanie produktowe Adwords

Bardzo popularne są również kampanie produktowe Adwords. Dzięki nim w wyszukiwarce Google wyświetlana jest reklama konkretnego produktu razem z jego zdjęciem, nazwą i ceną. Dzięki temu można polepszyć sprzedaż konkretnych wyrobów.

Reklamy AdWords na gmailu

Reklamy AdWords na gmailu

Skuteczne są również reklamy AdWords na Gmailu. Liczne reklamy na Gmail docierają do bardzo wielu użytkowników tego popularnego serwisu poczty internetowej. Reklamy są kierowane do osób szukających konkretnych haseł oraz otrzymujących konkretne e-maile.

Reklamy AdWords na youtube

Reklamy AdWords na youtube

Reklamy AdWords na YouTube są niezwykle skuteczne, ponieważ YouTube to serwis odwiedzany każdego dnia przez miliony osób. Reklamy na YouTube są umieszczane w formie filmowej, graficznej i tekstowej w filmach, które są dopasowane do nich tematycznie.

Reklamy mobilne AdWords

Reklamy mobilne AdWords

Ze względu na rozwój urządzeń mobilnych, Google AdWords oferuje również reklamy mobilne AdWords, które można dopasować na różne rodzaje urządzeń mobilnych. Reklamy takie są wyświetlane jako tekst, grafika lub reklamy w aplikacjach.

Klienci, którzy nam zaufali

Kontakt

Dane kontaktowe

Creative SEO
(Modern Trade s.c.)
ul. Józefa Cygana 3
45-131 Opole
+48 791 559 546
info@creativeseo.pl

mgr inż. Damian Reszka
+48 791 559 546
damian@creativeseo.pl

Tymoteusz Wiertelak
+48 791 037 937
tymoteusz@creativeseo.pl