www.oleofarm24.pl
www.dvitum.pl
lenvitol.pl
lissy.pl
klinikaciala.pl
0
lat doświadczenia
ponad
0
zadowolonych klientów
elgracool.pl
pompy-tech.pl

Strony internetowe Krapkowice - projektowanie, optymalizacja, pozycjonowanie

Jesteśmy młodym zespołem, który posiadając 14 lat doświadczenia, tworzy dynamicznie rozwijającą się Agencję Creative SEO/SEM. Projektujemy strony, sklepy i portale internetowe w dostosowaniu do potrzeb zmieniającego się rynku oraz oczekiwań klienta. Nasze usługi to również optymalizacja, pozycjonowanie oraz copywriting – wszystko, co potrzebne, aby zadbać o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej. Dzięki zdobytej wiedzy i umiejętnościom, które rozwinęliśmy podczas współpracy z ponad setką klientów, jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wymaganiom. Efektywnie prowadzimy kampanie AdWords, Social Media oraz szkolenia SEO/AdWords. Nasza oferta skierowana jest do klientów z Krapkowic oraz wielu innych miast. Jeśli Twoim celem jest zdobycie większej liczby potencjalnych klientów na terenie Krapkowic oraz okolic – zgłoś się do nas.

0
LAT
doświadczenia
Kampanie social media

Kampanie Social Media

Szkolenia SEO / SEM / AdWords

Szkolenia SEO / AdWords

Projektowanie, tworzenie stron internetowych Krapkowice

Strony CMS z systemem zarzadząnia treścią Wordpress

Strona internetowa

Strona internetowa to narzędzie, dzięki któremu firma jest w stanie konkurować z innymi oraz docierać do określonej grupy klientów. Strony internetowe są nieodłącznym elementem wizerunku, jaki kreuje dana firma. Oryginalna i nowoczesna strona www umożliwia zdobycie przewagi konkurencyjnej oraz poszerzenie grona odbiorców do coraz liczniejszej grupy Internautów. Dla większości z nich pierwszym krokiem w poszukiwaniu informacji na temat interesującej oferty są odwiedziny witryny internetowej. Zaprojektowanie jej w oparciu o potrzeby klientów, staje się często przyczyną internetowego sukcesu firmy.

Responsywne strony www

Aby zadbać o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej na smartfonie czy tablecie, należy zaprojektować ją w taki sposób, aby dostosowywała swoją rozdzielczość do każdego ekranu. Odpowiadają za to responsywne strony internetowe. Są one uniwersalne i dopasowują swój wygląd w zależności od wykorzystywanego urządzenia. Dzięki swojej funkcjonalności strona responsywna zwiększa liczbę odwiedzin witryny internetowej oraz ułatwia poruszanie się po niej każdemu użytkownikowi. Strony responsywne umożliwiają łatwy dostęp do informacji dla każdego zainteresowanego ofertami firm w miejscowości Krapkowice.

Optymalizacja stron internetowych Krapkowice

Optymalizacja strony

Optymalizacja strony to sposób na podwyższenie pozycji witryny w wynikach wyszukiwania. Dzięki niej strona internetowa staje się bardziej widoczna dla robotów sieciowych, a tym samym bardziej atrakcyjna dla potencjalnych klientów z miejscowości Krapkowice. Optymalizacja stron i sklepów to między innymi zmiana kodu, grafiki oraz treści umieszczanej na poszczególnych podstronach. Wszystkie te czynności wpływają na jakość strony oraz jej widoczność w Internecie, czego skutkiem jest jej popularność.

Skuteczna optymalizacja stron

Dopasowanie witryny do potrzeb klientów, przejrzystość, widoczność w sieci — to tylko niektóre efekty, jakie niesie za sobą optymalizacja stron. Przeprowadzona w odpowiedni sposób, jest w stanie przyciągnąć i zainteresować szerokie grono klientów. Optymalizacja sklepów internetowych to proces ciągły, na który składa się m.in. optymalizacja kodu, poprawa wewnętrznego linkowania, optymalizacja szybkości ładowania strony i sklepu, a także poprawa semantyki i dobór słów kluczowych. Wszelkie modyfikacje dążą do tego, aby strona była przyjazna zarówno dla botów internetowych, jak i potencjalnych klientów.

Optymalizacja stron - SEO

Pozycjonowanie stron internetowych Krapkowice

Rozpoczęcie procesu pozycjonowaniaStabilne efekty pozycjonowania

Efekty pozycjonowania, w momencie rozpoczęcia współpracy oraz po 6 miesiącach pozycjonowania branży meblowej.

Pozycjonowanie strony

Pozycjonowanie pozwala zdobyć jak najwyższą pozycję w wyszukiwarce internetowej. Dzięki temu firma posiada nieograniczone pole możliwości zastosowania marketingu internetowego, który obecnie jest jednym z najpopularniejszych sposobów na pozyskanie klienta. Pozycjonowanie stron opiera się na określonych metodach, które poprawiają widoczność strony oraz pozwalają na uzyskanie nieograniczonych zasięgów w sieci. Pozycjonowanie stron internetowych buduje pozytywny wizerunek firmy, skutecznie promuje markę oraz umożliwia dotarcie do grupy potencjalnych klientów zarówno na terenie Krapkowic, jak i okolic.

Pozycjonowanie - jakość i stabilne efekty

Pozycjonowanie stron umożliwia firmie pojawienie się w naturalnych wynikach wyszukiwania w sieci. Skutecznie przeprowadzone pozycjonowanie to działania, które pozwalają uzyskać stabilne efekty przez długi czas. Brak limitu słów kluczowych, a także brak umów długoterminowych to tylko niektóre zalety, jakie oferujemy podczas pracy nad witryną internetową. Wśród korzyści, jakie niesie pozycjonowanie sklepów, znajduje się nie tylko zwiększenie popularności strony internetowej poprzez dostosowanie do określonego grona odbiorców, ale także zwiększenie liczby odwiedzin oraz zysków, które dzięki temu osiąga firma.

Widoczność strony w wynikach wyszukiwania

Pozycjonowanie szerokie klienta z branży meblowej. Osiągnięty efekt to 600 fraz w top 10 oraz 201 fraz w top 3. Całość efektu przekłada się na sprzedaż.

Kampanie Adwords (linki sponsorowane) Krapkowice

Kampanie Adwords umożliwiają reklamę Twojej firmy poprzez wyświetlenie linków sponsorowanych w wynikach wyszukiwarki. Jest to usługa, która pozwala wyróżnić opłacone linki, podczas wyszukiwania określonych informacji przez użytkowników. Przemyślana kampania jest w stanie dotrzeć do odpowiedniej grupy potencjalnych klientów, dzięki czemu firma osiąga wiele korzyści i pozytywnych efektów. Przeprowadzona kampania skutecznie podnosi sprzedaż i zyski firmy. Jeśli chcesz, aby Twoja oferta dotarła w szybkim czasie do określonego grona odbiorców z Krapkowic i nie tylko – zainwestuj w kampanie Google.

Sieć wyszukiwania AdWords

Sieć wyszukiwania - linki sponsorowane AdWords

Sieć wyszukiwania AdWords to miejsce, w którym wyświetlane są linki sponsorowane umożliwiające dotarcie do konkretnego grona odbiorców. Płatne linki dostosowują się do informacji, których szuka użytkownik.

Sieć reklamowa AdWords

Sieć reklamowa AdWords - reklamy graficzne na portalach

Sieć reklamowa AdWords to sposób na znalezienie nowej grupy odbiorców lub dotarcie do dotychczasowej. Elastyczne reklamy zwracają uwagę użytkowników podczas korzystania z różnych witryn, aplikacji i filmów.

Kampanie produktowe Adwords

Kampanie produktowe Adwords

Kampanie produktowe AdWords umożliwiają efektywną promocję produktów oferowanych przez firmę. Wyświetlenie szczegółowych informacji na temat ceny czy cech towaru zwiększają odwiedziny na stronach sklepu..

Reklamy AdWords na gmailu

Reklamy AdWords na gmailu

Reklamy AdWords na gmailu oferują dotarcie do precyzyjnie dobranej grupy potencjalnych klientów. Reklamy na gmail wyświetlane są na początku skrzynki odbiorczej w celu zachęcenia potencjalnych klientów daną ofertą

Reklamy AdWords na youtube

Reklamy AdWords na youtube

Reklamy AdWords na youtube w skuteczny sposób docierają do szerokiego grona Internautów. Reklamy na youtube wyświetlane są w różnych formatach, zarówno jako banery reklamowe, jak i krótkie filmy video.

Reklamy mobilne AdWords

Reklamy mobilne AdWords

Reklamy mobilne AdWords tworzone są z myślą o użytkownikach korzystających ze smartfonów lub tabletów. Umożliwiają wyświetlanie ofert w wyszukiwarkach, stronach internetowych oraz innych aplikacjach.

Klienci, którzy nam zaufali

Kontakt

Dane kontaktowe

Creative SEO
(Modern Trade s.c.)
ul. Józefa Cygana 3
45-131 Opole
+48 791 559 546
info@creativeseo.pl

mgr inż. Damian Reszka
+48 791 559 546
damian@creativeseo.pl

Tymoteusz Wiertelak
+48 791 037 937
tymoteusz@creativeseo.pl