www.oleofarm24.pl
www.dvitum.pl
lenvitol.pl
lissy.pl
klinikaciala.pl
0
lat doświadczenia
ponad
0
zadowolonych klientów
elgracool.pl
pompy-tech.pl

Strony internetowe Kępno - projektowanie, optymalizacja, pozycjonowanie

Agencja Creative SEO/SEM to młody zespół i 14 lat doświadczenia połączone w jeden skutecznie i energicznie działający organizm. Projektujemy różnego rodzaju strony, sklepy, portale internetowe, prowadzimy kampanie w sieci, a także szkolenia SEO/AdWords dla firm z różnorodnych branż. Optymalizacja, pozycjonowanie, a także copywriting to tylko niektóre z dziedzin, w których osiągamy wysokie rezultaty. Nasza firma to wiele udanych projektów, szereg skutecznie przeprowadzonych kampanii oraz ponad setka zadowolonych klientów. Nasza oferta jest skierowana do klientów z Kępna, ale pracujemy również dla wielu firm z innych miast. Jeśli szukasz profesjonalnego zespołu, który zadba o prawidłowe funkcjonowanie Twojej strony internetowej i zwiększy ilość klientów na terenie miejscowości Kępno i nie tylko – zapraszamy do kontaktu.

0
LAT
doświadczenia
Kampanie social media

Kampanie Social Media

Szkolenia SEO / SEM / AdWords

Szkolenia SEO / AdWords

Projektowanie, tworzenie stron internetowych Kępno

Strony CMS z systemem zarzadząnia treścią Wordpress

Strona internetowa

Profesjonalnie stworzona strona internetowa to niezbędny krok do tego, aby Twoja firma została dostrzeżona przez potencjalnych klientów. Strona www to miejsce, gdzie większość internautów szuka informacji na temat oferowanych usług czy produktów. To podstawowe źródło, które dostarcza im wiedzy o przedsiębiorstwie i jego ofercie. Odpowiednio zaprojektowane strony internetowe skutecznie budują wizerunek firmy, podnoszą jej wiarygodność oraz sprawiają, że staje się ona bardziej widoczna w sieci. Jeśli chcesz poszerzyć swoje zasięgi i dotrzeć do większej liczby klientów, zadbaj o swoją stronę internetową – klucz do efektywnej promocji.

Responsywne strony www

Strony responsywne w dobie urządzeń mobilnych to funkcjonalna konieczność. Ponad 60% użytkowników w Polsce korzysta z sieci za pomocą urządzeń mobilnych. Aby nasza strona była wygodna i użyteczna nie tylko na komputerze, ale również na urządzeniach przenośnych, należy zaprojektować ją za pomocą określonej techniki. Strona responsywna tworzona jest w taki sposób, aby jej układ wyświetlał się i dostosowywał automatycznie do okna w przeglądarce. Responsywne strony internetowe zwiększają liczbę odwiedzin witryny oraz podwyższają pozycję w wyszukiwarkach osób, które poszukują profesjonalnych firm na terenie miejscowości Kępno.

Optymalizacja stron internetowych Kępno

Optymalizacja strony

Optymalizacja strony internetowej to szereg działań, których celem jest zwiększenie widoczności firmy w wyszukiwarkach internetowych. Przeanalizowanie i dostosowanie kodu strony, treści, grafiki oraz dobór słów kluczowych zwiększają ruch na stronie, a co za tym idzie, powiększają grono klientów. Optymalizacja stron i sklepów internetowych wspomaga wykorzystanie ich potencjału oraz usprawnia jej funkcjonowanie. Jest to proces, dzięki któremu firma ma szanse zaistnieć w sieci oraz skutecznie zdobyć przewagę konkurencyjną.

Skuteczna optymalizacja stron

Aby optymalizacja stron była efektywna, należy dokonać analizy elementów, które mają wpływ na jej użyteczność. Optymalizacja kodu strony to między innymi poprawa wewnętrznego linkowania oraz poprawa semantyki w celu jej łatwego wyszukiwania. Analiza treści i dobór słów kluczowych pozwalają osiągnąć unikatowość strony oraz zwiększone zasięgi w sieci. Optymalizacja szybkości ładowania strony i sklepu to sposób na poprawę jej funkcjonalności i wygody. Liczne korzyści, jakie niesie za sobą optymalizacja sklepów internetowych sprawia, że jest to inwestycja, którą warto uwzględnić w swojej internetowej działalności.

Optymalizacja stron - SEO

Pozycjonowanie stron internetowych Kępno

Rozpoczęcie procesu pozycjonowaniaStabilne efekty pozycjonowania

Efekty pozycjonowania, w momencie rozpoczęcia współpracy oraz po 6 miesiącach pozycjonowania branży meblowej.

Pozycjonowanie strony

Pozycjonowanie stron internetowych to działania obejmujące analizę wszelkich elementów znajdujących się na stronie internetowej, które decydują o tym, jaką pozycję w wyszukiwarce osiągnie dana witryna oraz czy jej działanie można uznać za prawidłowe. Pozycjonowanie to zarówno dostosowanie treści i grafiki, jak i techniczne wsparcie jej funkcjonalności. Wszystkie czynności, które składają się na pozycjonowanie stron, dążą do tego, aby podnieść pozycję witryny w wyszukiwarce. Przeprowadzone modyfikacje przekładają się na liczbę potencjalnych klientów, a tym samym na zyski, które osiąga dana firma.

Pozycjonowanie - jakość i stabilne efekty

Pozycjonowanie stron to usługa, którą warto wziąć pod uwagę podczas początkowej fazy rozwoju działalności. Samo stworzenie strony internetowej nie jest gwarancją zdobycia określonej liczby klientów. Często potrzebne są odpowiednie modyfikacje i zmiany. Pozycjonowanie sklepów umożliwia zwiększenie widoczności firmy w sieci. Stabilne efekty takie jak dotarcie do większej liczby odbiorców czy przewaga konkurencyjna, to tylko niektóre z korzyści, jakie oferuje pozycjonowanie. Dodatkowe zalety oferowane przez naszą firmę to także brak limitu słów kluczowych, a także brak umów długoterminowych.

Widoczność strony w wynikach wyszukiwania

Pozycjonowanie szerokie klienta z branży meblowej. Osiągnięty efekt to 600 fraz w top 10 oraz 201 fraz w top 3. Całość efektu przekłada się na sprzedaż.

Kampanie Adwords (linki sponsorowane) Kępno

Kampanie AdWords to system reklamowy, którego zasięgi docierają do globalnego grona internautów. Reklamy w postaci płatnych linków są wyświetlane w wyszukiwarce obok wyników organicznych. Jest to sposób na to, aby potencjalny klient zobaczył dokładnie to, co chcemy promować. Linki sponsorowane, w odróżnieniu od innych form promocji internetowej docierają do osób zainteresowanych danym produktem lub usługą, a także umożliwiają dokładne zbadanie wyników ich skuteczności. Kampanie Google AdWords zwiększają ruch na stronie, a w połączeniu z innymi narzędziami promocji stanowią drogę do zwiększenia sprzedaży.

Sieć wyszukiwania AdWords

Sieć wyszukiwania - linki sponsorowane AdWords

Sieć wyszukiwania AdWords oferuje możliwość reklamy przy wykorzystaniu linków sponsorowanych. Treści reklamowe wyświetlane są ponad i pod organicznymi wynikami wyszukiwania, prezentując określone strony.

Sieć reklamowa AdWords

Sieć reklamowa AdWords - reklamy graficzne na portalach

Sieć reklamowa AdWords pomaga dotrzeć do wybranych odbiorców, korzystając z płatnych wyników wyszukiwania w Google. Globalny zasięg stwarza możliwość dotarcia do szerokiego grona potencjalnych klientów.

Kampanie produktowe Adwords

Kampanie produktowe Adwords

Kampanie produktowe AdWords to sposób na promowanie produktów i dotarcie do wartościowej grupy odbiorców. Reklamy wyświetlające informacje na temat produktu, efektywnie zwiększają ruch na stronie sklepu.

Reklamy AdWords na gmailu

Reklamy AdWords na gmailu

Reklamy AdWords na gmailu to możliwość dokładnego spersonalizowania oferty, jaką firma kieruje do potencjalnego klienta. Reklamy na gmail są zwykle zwinięte, wyświetlają się na górze skrzynki odbiorczej.

Reklamy AdWords na youtube

Reklamy AdWords na youtube

Reklamy AdWords na youtube to szansa na przeprowadzenie efektywnej kampanii promocyjnej. Reklamy na youtube mogą wyświetlać się jako przerywnik filmu w formie video lub na stronie z wynikami wyszukiwania.

Reklamy mobilne AdWords

Reklamy mobilne AdWords

Reklamy mobilne AdWords są wyświetlane na urządzeniach mobilnych w różnych formach. Dzięki nim istnieje możliwość na dotarcie do coraz większej liczby odbiorców korzystających ze smartfonów czy tabletów.

Klienci, którzy nam zaufali

Kontakt

Dane kontaktowe

Creative SEO
(Modern Trade s.c.)
ul. Józefa Cygana 3
45-131 Opole
+48 791 559 546
info@creativeseo.pl

mgr inż. Damian Reszka
+48 791 559 546
damian@creativeseo.pl

Tymoteusz Wiertelak
+48 791 037 937
tymoteusz@creativeseo.pl